Қамқоршылық және индустриалдық кеңес

Түлектердің бәсекеге қабілеттілігін жоғарылату мәселелерін шешу үшін колледж алдында экономикаға олардың салалық ерекшеліктеріне сәйкес техникалық мамандықтардың тиімді кадрларымен қамтамасыз ету міндеті тұр.

Алғышарттардың бірі – колледжге сараптамалық және техникалық көмек көрсету үшін колледжде Өндірістік кеңес құру.

Ағымдағы жылдың 28 қазанындағы No248 бұйрығымен өнеркәсіптік сектордың әлеуметтік серіктестерінің өкілдері мен колледждің өкілдері кіретін өндірістік кеңес құрылды.

Құрудың мақсаты-әр түрлі секторлардағы ұлттық экономиканың еңбек нарығының қажеттіліктеріне сәйкес жоғары білікті және бәсекеге қабілетті мамандарды дайындау мақсатында дуальды оқытуды дамытуда сараптамалық және техникалық көмек көрсету, модульдік-құзыреттілікке негізделген тәсіл. аймақтың.

Өндірістік кеңестің міндеттері – ВК үшін интеграцияланған білім беру бағдарламаларын әзірлеу және енгізу; заманауи білім беру бағдарламаларын, инновациялық жабдықтарды құру және енгізу; педагогикалық кадрлардың зияткерлік әлеуетінің сапасын арттыру; оқу материалдарын әзірлеу және сатып алу; студенттік академиялық ұтқырлық бағдарламасын іске асыру; колледж имиджін насихаттау.

Фото галерея