Зияткерлік меншік құқығы бөлімімен Қостанай политехникалық жоғары колледжі студенттерімен кездесу өткізілді.

2020 жылдың 11 наурызында зияткерлік меншік құқығы бөлімімен ерікті-заңгерлерді тарта отырып, зияткерлік меншік құқығын қорғау жөніндегі Дүниежүзілік экономикалық форумның жаһандық бәсекеге қабілеттілік индексінің көрсеткіштерін жақсартуға бағытталған Қостанай политехникалық колледжінің студенттерімен және профессор-оқытушылары  құрамымен кездесу өткізілді.

Кездесу барысында зияткерлік меншік саласындағы қолданыстағы заңнаманың нормалары, «Зияткерлік меншікті қорғау» индикаторлық индикаторын жақсарту бойынша Департаменттің жұмысы түсіндірілді, контрафактілік өнімдерді жоюға және тауарлық белгілерді тіркеуге бағытталған бейнероликтер ұсынылды.

Кездесу  соңында    бөлім басшысы Р.К.Капышев  студенттердің контрафактілік өнімдермен күреске бағытталған іс-шараларға қатысуға  назар  аударды.

Еріктілермен Қостанай облысының Әділет департаментімен заң көмегін көрсету туралы тауарлық белгілер мен брошюралар туралы ақпараттық жазбалар таратылды.