ҚЖПК студенттері Ауыл жастары Форумында

2017 жылдын 13 қазан күні Қостанай жоғары политехникалық колледжінің студенттері Сарыкөл а. өткен Облыстық ауыл жастары форумына қатысты. Іс-шара Президенттің «Болашаққа көзқарас: қоғамдық сананы жетілдіру» бағдарламалық мақаласына арналған, Форум барлық аймақтың талантты және дарынды жастарын жинады.

Форумды өткізудің басты мақсаты жастардың белсенді өмірлік ұстанымдарына, жеке тұлға ретінде дамуға және кәсіптік өсіміне қолдау көрсетуге, олардың ауыл аймақтарында кәсіптік даму және өз бетімен өсудің бар мүмкіндіктері жайлы білімдерін арттыруға себеп болатын ынталандыру алаңын құру болып табылады. Ең бастысы – Отанға деген ұлтжандылық пен махаббатын тәрбиелеу.

Жастар ісі жөніндегі комитетінің төрағасы Д.Беков