«ЖИТС. ВИЧ. Өмір сүру үшін біліңіз!»

Ақпанның 18 жұлдызында, ТП-26 тобында «ЖИТС алдын алу «ЖИТС. ВИЧ. Өмір сүру үшін біліңіз!» тақырыбы бойынша ашық кураторлық сабақ өткізілді. Сабақтың мақсаты оқушыларға ЖИТС-ның қазіргі таңдағы адамзаттың басты проблемасы екенін, оның зиянды жақтарын түсіндіру, ғасыр дертіне айналып отырған кеселдің залалын жан-жақты меңгерту, зиянды әдеттен барынша аулақ болуға шақыру.

Осы сабақта ЖИТС қайдан пайда болатынын, тарихын, жұғу жолдрын талқыладық. Ашық кураторық сабақ әсерлі өту үшін, студенттермен жұмыс істеу кезінде LearnigApps, Mentimeter қосымшаларын пайдаланылды. Сабақтың атмосферасын оқушыларға психологиялық тұрғыдан ыңғайлы деп атауға болады. Студенттер, сұрақтарға жауап беріп, соларды талқылап белсенді қатысты. Ашық сабақта қойылған мақсатымызға толықтай жеттік деп ойлаймын.

Топ кураторы: Казбекова Багиля Б.