Өжеттілік сабағы “Ауғанстанның жалынында”

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын орындау шеңберінде 2022 жылғы 11 ақпанда Қостанай жоғары политехникалық колледжінде  кеңес әскерлерінің Ауғанстан Демократиялық Республикасынан шығарылуының 33 жылдығына арналған 1 курс студенттері арасында Өжеттлік сабағы өтті.

Бұл сабақтың мақсаты-оқушыларда Ауғанстандағы соғысқа біздің сарбаздарымыз бен офицерлеріміздің қатысуы, олардың ерліктері туралы білімді қалыптастыру.

Оқушыларда Отанды қорғау әр адамның қасиетті міндеті деген ұғымды дамыту.

Бұл іс-шараға интернационалист-жауынгер Шаймуханов Сәкен Сакиевич шақырылды. Балалар интернационалист-жауынгермен әңгімелесті, бейнероликтерді қарады, әндер тыңдады.

Біздің халқымыздың жадында бұл соғыс әлі де ұзақ өмір сүреді, өйткені оның тарихы сарбаздардың қанымен және аналардың көз жасымен, қалайы жұлдыздарымен обелисктермен және біздің өмірімізге майдан желімен енген әндермен жазылған. Соғыс одан шыққан ұрпақтың жан дүниесінде мәңгі қалады, отқа оранып, әскери және адамгершілік сабақтарын үйренді.

Ақпаратты дайындаған: Фатхудинов Р. Р.

Нұрқанов М. К.