Жеңістің 75 жылдығына арналған «Жеңіс Аккорды» атты онлайн-викторинасы

2020 ж. 9 мамыр күні Ұлы Отан соғысындағы Жеңіске 75 жыл толады. Біздің еліміз үшін бұл күн ерекше мағынаға толы. Бұл-ұрыс даласында қаза тапқандарды еске алу. Бұл-біздің тарихымыз, біздің ауруымыз, біздің үмітіміз…

Біздің еліміздің барлық келесі ұрпақтарының негізгі борышы-жеңімпаздар ұрпағының алдындағы борышы-Ұлы Отан соғысы туралы тарихи естелікті сақтау, қаза тапқан бір де бір сарбазды ұмытпай, Ұлы Отан соғысындағы ерлік үшін тірі соғыс және еңбек майданының ардагерлеріне құрмет көрсету.

Ұлы Жеңістің 75-жылдығы қарсанында Қостанай жоғары политехникалық колледжінің Жастар ісі бойынша комитеті «Жеңіс Аккорды» атты онлайн – викторинасын іске қосады.

Викторина қатысушылары үшін Instagram-kpvk_kst әлеуметтік желісінде соғыс жылдарындағы әндер мен Ұлы Отан соғысы мен Жеңіске арналған композициялар туралы сұрақтар мен жауаптардың бірнеше нұсқалары жарияланады. Дұрыс жауаптардың нәтижелері 9.05.2020 жарияланады.

Сіздің викторинаға қатысуыңыз халықтың қасиетті ерлігі туралы есте сақтауға мүмкіндік береді.

Викторинаға студенттер мен оқытушылар қатыса алады.

9 мамыр күні біз жеңімпазды жариялаймыз.