«Жеңіс Аккорды» онлайн-викторинасы

6.05 – 9.05 аралығында Қостанай жоғары политехникалық колледжінің Жастар ісі жөніндегі комитеті Жеңістің 75 жылдығына арналған «Жеңіс Аккорды»» атты онлайн-викторинасын өткізді.

Біздің еліміз үшін бұл күн ерекше мағынаға толы. Бұл – ұрыс даласында қаза тапқандарды еске алу. Бұл – біздің тарихымыз, біздің ауруымыз, біздің үмітіміз…

Біздің еліміздің келесі ұрпақтарының негізгі борышы – жеңімпаздар ұрпағының алдындағы борышы – Ұлы Отан соғысы туралы тарихи естелікті сақтау, қаза тапқан бір де бір сарбазды ұмытпай, соғыс және еңбек майданының ардагерлеріне Ұлы Отан соғысындағы ерлік ерлігі үшін құрмет көрсету.

Викторина қатысушылары үшін Instagram-kpvk_kst әлеуметтік желісінде соғыс жылдарындағы әндер мен Ұлы Отан соғысы мен Жеңіске арналған композициялар туралы сұрақтар мен жауаптардың бірнеше нұсқалары жарияланды.

«Жеңіс Аккорды» онлайн-викторинасына колледж студенттері мен оқытушылары белсенді қатысты.

Іс-шара «Ешкім де, ешнәрсе де ұмытылмайды» деген ұранмен өтті.

«Жеңіс аккордтары» онлайн-викторинасының нәтижесі бойынша бірінші орынға колледждің М-8 тобының студенті Вискуп Артем иеленді.