«Жазбалар жанбайды» шығармашылық кеші

28 сәуірде Қостанай жоғары политехникалық колледжінің студеттерінің қатысуымен «Л.Н.Толстой атындағы Қостанай облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы» КММ орыс жазушысы, драматург Михаил Афанасьевич Булгаковтың 130 жылдығына арналған «Жазбалар жанбайды» шығармашылық кеші өтті..

Шығармашылық кеш троллейбус маршруты форматында Киев және Москва қалалары бойынша  өтті. Іс-шара барысында автобиографиялық материалдар пайдаланды. Автордың шығармашылығы «Мастер және Маргарита» шығармасы түрінде ұсынылды, сонымен қатар, М.А.Булгаковтың өз жазбаларын жоюының себептері қарастырылды.  Кездесу қатысушылары фортепианолық шығармалар, содан кейін Александр Градскийдің орындауындағы «Жазбалар жанбайды» өлеңін тыңдады.               ХП-20 студенттері аталған іс-шараға үлкен қызығушылық тудырды, жазушының талантына тәнті болды және әдебиет саласындағы жоғары танымдарын көрсете білді.