«Жасөспірімдер арасында құқық бұзушылықтың алдын алу» тақырыбында кураторлық сағаты

2017 жылдың 8 қараша күні Қостанай жоғары политехникалық колледжінде бірінші курс студенттері арасында «Жасөспірімдер арасында құқық бұзушылықтың алдын алу» тақырыбында («субмәдениет», топтық, жастар экстремизм және басқалар) кураторлық сағаты өтті.

Кураторлық сағаттың негізгі мақсаты –  жастар субмәдениеті, топтық, жастар экстремизм жайлы түсінігімен танысу.

Тәрбие негізіне адамдардың барлығы тең қағидасы жатады, ал олардың адами абыройы берік. Тәрбиелеу барысында барлық адамдардың бірегей екеніне сенімін нығайту, олардың әрқайсысында өз тұлғасын дамыту үшін алғышарттары бар, жеке тұлғалық бірегейлігі қоғамд бай және жан-жақты етеді. Тәрбиелеу жеке тұлғаны дамыту үшін және қоғамда адамгершілік қарым-қатынасты қалыптастыру үшін жасампаздық пен түрлендіру күштерінің білім мәнін көрсету тиіс.

Ақпаратты И.А.Баязитова, А.С.Омарова дайындады