ЖАҚСЫЛЫҚ ЖАСА ЖӘНЕ БӘРІНЕ КӨМЕКТЕС

08.10.2020 жылы ХП-20, ТП-27 топтарында “Жақсылық жаса және бәріне көмектес” тақырыбында мейірімділік сабағы өтті.

Іс-шараның мақсаты тиімді қарым-қатынас тәсілдерін меңгеру қабілетін дамыту, студенттердің мейірімділік, оның адам өміріндегі маңызы туралы білімдерін кеңейту болды.

Сабақ барысында тренингтер, ойындар өткізіліп, “Жақсылық жаса және бәріне көмектес”атты өлең оқылды. Барлығына мейірімді болуға тырысу керек және жай ғана мейірімді емес, сонымен қатар шексіз, риясыз мейірімді болу керек екенін студенттер айтты.

Рефлексия кезеңінде студенттер Мейірімділік адамның ең жақсы қасиеттерінің бірі екенін түсінді.

Ақпаратты дайындаған педагог-психолог: Туленова В. Р.