Жаңа гуманитарлық білім. Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық.

Колледж кітапханасы студенттер үшін «Жаңа гуманитарлық білім.

Қазақ тіліндегі 100 жаңа оқулық» жобасы аясында аударылған оқулықтардың презентациясын өткізді. Студенттер арасында да, еліміздің жұмыс істейтіндер жастары арасында да қазақ тілінде әлемдік ғылыми әдебиетін оқуын арттыруға мүмкіндік беруге бағытталған жоба.  Презентацияның мақсаты әлемдегі белгілі және көп оқылатын білім беретін кітаптардың әртүрлілігімен таныстыру: тарих,  философия, социология, психология, антропология, культурология, дін тану, лингвистика, инновация, медиа, экономика, менеджмент пен бизнес.

Осы оқулықтардың электрондық түрлері «Открытого университета Казахстана»- openU.kz платформасына жүктелген.Пайдаланушылардың ең көлемі белгіленген платформасынан алып танысуға болады.