Жұмыс практикасымен табысты жұмысқа дейін

2018 жылдың 3-ші қыркүйектін  мен  17-ші қараша айы    аралығында «Нан пісіру, макарон  және кондитер өндірісі» мамандығының  ХП-9 тобының  студенттері   колледждің  әлеуметтік серіктестері базасында өндірістік практикадан өтті.

Студенттер жұмыстың  кіріс  нускаулығы және қауіпсіздік техникасы ережесімен  танысты,  негізгі және қосымша шикізатты дайындауды, қамырдың  және  нан-тоқаш өнімдерінің әртүрлі түрлерін пісіру, кесу әдістерін үйренді.

«Қостанай Трейд» ЖШС, біліктілігі мен  кәсіби  білімі  үшін, жауапкершілігі мен  еңбекқорлығы  үшін:  Кипкалов Викторды, Лукашонок Александраны, Именалинова Назгулді, сонымен қатар,  «Елеусизова С.Ш.» ЖК Зеленцова Маринаны,  «Жакашева А.Г.» ЖК Крипкенова Каринаны, «Лопатина О.В.» ЖК Закарлюкина Еленаны  алғыс хаттармен   марапаттап,  жұмысқа  шақыруы.

Кәсіпорындар  Қостанай  жоғары  политехникалық  колледжімен одан әрі жемісті ынтымақтастыққа жұмыс істеуге ниет білдірді.

практика меңгерушісі Матвиенко Ю.В.