«Үздік психолог» республикалық байқауының қорытындысы

5 наурызда Алматы қаласында колледж, мектеп және балабақша психологтары арасында «Жылдың үздік психологы» республикалық байқауы өтті. Оған үш номинация бойынша осы байқаудың облыстық кезеңдерінің жеңімпаздары қатысты:

– жас психолог (еңбек өтілі 3 жылдан 5 жылға дейін);

– мамандығы бойынша психолог (еңбек өтілі 5 жылдан 7 жылға дейін);

– өз мамандығы бойынша кәсіби (еңбек өтілі 7 жылдан астам).

Қостанай политехникалық жоғары колледжінің педагог-психологы Науменко Т.В. «Өз саласының маманы» номинациясы бойынша өзінің төл бағдарламасын лайықты ұсынып, Қазақстан Республикасы Білім министрлігі «Дарын» республикалық ғылыми-практикалық орталығының «Ерекше жетістіктері үшін» дипломымен марапатталды.

Татьяна Викторовнаны республикалық деңгейде лайықты өнер көрсетуімен құттықтаймыз. Шығармашылық табыс пен алдағы жеңістер тілейміз!