Заңды сақтау- Қазақстан Республикасының әрбір азаматының міндеті

23 қазан 2019 жылы 1-курс студенттерінің арасында «Заңды сақтау- Қазақстан Республикасының әрбір азаматының міндеті»  атты тақырыбында дөңгелек үстел өткізілді. Дөңгелек үстелдің мақсаты студенттердің құқықтық сауаттылығын арттырып, құқық бұзушылық және қылмыс белгілерімен,түрерімен таныстыру, жасөспірімдердің құқықтары мен міндеттерімен таныстыру. Қоғамның заңдары мен нормаларын орындауға, құқықтары біліп оны құрметтеуге тәрбиелеу. Дөңгелек үстел барысында оқушылар әкімшілік құқық бұзушылықтың түрлерімен, ҚР заңнамасымен танысып, кәмлетке толмағандардың әкімшілік жауаптылығы туралы айтылды.