«Қыран елім – Қазақстаным!» акциясы

21 қазан Республика күніне орай Қостанай политехникалық жоғары колледжінде «Қыран елім – Қазақстаным!» патриоттық акциясы өтті.

Акция аясында студенттер, оқытушылар және колледж қызметкерлері Республиканың мемлекеттік әнұранын жаппай орындады.

Бұл акцияның мақсаты патриоттық және азаматтық тәрбие беру, белсенді өмірлік ұстанымын қалыптастыру болды.

Әрбір азаматтың патриоттық рухы елге, оның рәміздеріне деген сүйіспеншіліктен, құрметтен, мақтаныштан тұрады. Біз үшін Қазақстан. халқы, Әнұран, Елтаңба, Ту, Отанымыздың бас қаласы Астана – басты патриоттық, рухани құндылықтар. Әркімнің дауысы құдіретті дыбысқа ұласқанда, ұлы державаның азаматы екеніңізді тағы да түсінесіз.

Шараға 1099 адам қатысты.