Әулиекөл ауданының мектептеріндегі кәсіптік бағдар беру жұмысы

2023 жылдың 17 сәуірінде Әулиекөл ауданы мектептерінде (Новонежин орта мектебі, Аманқарағай No22 орта мектебі, Н.Островский атындағы Аманқарағай орта мектебі, № Әулиекөл мектеп-гимназиясы) кәсіптік бағдар беру мақсатында кәсіптік бағдар беру жұмыстары өткізілді. 1, Ш.Уалиханов атындағы No2 Әулиекөл орта мектебі, И.Сьянов атындағы No3 Әулиекөл орта мектебі). Кәсіптік бағдар беруді Қостанай политехникалық жоғары колледжінің оқытушылары Брагинец А.П., Алсеитов К.С., Амирхамзина Б.К., Ибраева С.Ж. 9 және 11 сынып оқушыларымен әңгіме өткізілді. Қатысушыларды колледжде оқыту жүргізілетін мамандықтармен таныстыру. Студенттер Костырев Вячеслав пен Жураев Хайдар бағдарламалау және робототехника бойынша шеберлік сабағын өткізді. Кездесу презентация мен бейнероликтермен сүйемелденді. Мектеп оқушыларының бюджеттік білім алу мүмкіндіктері туралы сұрақтарына жауаптар берілді.

Ақпаратты дайындаған Ибраева С.Ж