«Толеранттылық – бейбітшілік пен саулықтың кілті!»

Толеранттылық онкүндігін өткізу аясында 6 қараша күні «Біз ұқсаспыз» ойыны өткізілді.

Іс-шара мақсаты жастар ортасында толеранттылық қағидаларын тәрбиелеу, студенттердің нақты ұжымда және тұтас қоғамда түрлі адам топтарымен өмір сүрудің негізгі қағидалары ретінде толеранттылықтың саналы таңдауын қалыптастыру, түрлі этноұлттық діни және басқа да адамдардың қатыстылығын, олардың басқа көзқарастары мен наным-сенімдеріне деген құқықтарын тану және құрметтеу болып табылады.

Ойын барысында студенттер бірлікте жұмыс жасау және өзара түсінушілік команданың басты құрамдаушы бөлігі болып табылатынын сезінді.

Жер шарының адамдары бейбітшілікте, достықта, түсіністікте өмір сүргілері келеді, күн сәулесі нұрын шашып, өз отбасымен бақытты болуды қалайды.

Елбасы Нұрсұлтан Назарбаев: «Бұның барлығына еліміздің тұрақтылығының арқасында, түрлі ұлт арасындағы достықтың, толеранттылықпен шыдамдылықтың арқасында жеттік. Және осы қарым-қатынасты әрі қарай жалғастыруымыз керек, тұрақтылығымызды сақтауымыз қажет, сонда ғана табысты бола аламыз»- деп айтты.

Ақпаратты педагог-ұйымдастырушы А.В.Пушкарева дайындады