«Тоқтар қақтығысы» атты дебаттық турнирі

28.11.2018 ж. колледжіміздің оқу залында 3ЭС-6 және 2УЭС-10 топтары арасында «Тоқтар қақтығысы» атты дебаттық турнирі өткізілді. Турнирдің мақсаты – дебаттық қозғалысты дәріптеу, электроэнергетикаға қатысты өзекті жағдаяттарды бірлесе отырып талдау және көпшілік алдында талқылау арқылы студенттердің әлеуметтік және шығармашылық белсенділігін арттыру. Бір сағат бойы студенттер өз пікірлерін ашық және эмоциялық тұрғыдан көрсете білді. Нәтижесінде турнирдің жеңімпазы болып атанған 2УЭС-10 тобының командасы, ең үздік спикер номинациясына 2УЭС-10 Арман Узимбек ие болды.

Ақпаратты арнайы пәндерінің оқытушысы Карамурзин Р.М. дайындады.