«Tetri Tolia» халықаралық байқауының жеңімпазы

Грузияның Батуми қаласында 11.18.18 – 11.17.18  аралығында «Tetri Tolia» халықаралық байқау-фестивалі өтті.

Халықаралық жарысқа Түркия, Польша, Италия, Ресей, Грузия, Армения, Белоруссия мемлекеттері қатысты. Қазақстаннан үш қатысушы қатысты. Солардың бірі Қостанай политехникалық жоғары колледжінің студенті-Жаңабай Алмат болды.

Халықаралық конкурстың қорытындысы бойынша Алмат екі аталым бойынша жеңімпаз атанды: «Академиялық вокал» номинациясы бойынша Гран-приді жеңіп алып, «Фольклорлық вокал» номинациясы бойынша бірінші орын алды.

Алматыға алдағы уақытта да жеңістер мен жоғары жетістіктер тілейміз