Техникалық пәндер ЦӘК апталығы

Қостанай политехникалық колледжінің қабырғасында, 2017 жылдың 11 желтоқсанынан 15 желтоқсанына дейінгі кезеңде техникалық пәндердің ЦӘК әдістемелік аптасы өткізілді.

Мақсаты оқу үрдісінің инновациялық формалары мен әдістерін көрсету, оқу құралдарын қолданудың дидактикалық тиімділігін талдау, ғылыми ұйымдастыру әдістерін жинақтау және оқу үдерісінің сапасын бақылау.

Күн сайын күнделікті іс-шараларға толы болды, әр түрлі мазмұнды және мінез-құлық нысанында болды.

ЦӘК әдістемелік аптасы мемлекеттік мереке қарсаңында колледж студенттері өздерінің тұсаукесерлерін өткізген «Тәуелсіздік беттері» дөңгелек үстелінің конференциясынан бастап және конференциядан кейін дөңгелек үстелде белсенді пікірталас болды.

Келесі күні №2 және №9 орта мектептердің шақырылған студенттері үшін «Мамандығы бойынша үздік» кәсіптік бағдарлау байқауы өткізілді. Арнайы пәндер оқытушылары Мухаметкалиева А.Т. және Изделюева С.С. конкурс дайындады және өткізді.Байқауға қатысушылар сертификаттармен, алғыс хаттармен және мадақтау қағаздарымен марапатталды.

ЦӘК апталығының аясында «Тарих беттері» зияткерлік ойыны өтті, онда ТЗ-21, ТП-19, Э-9, Э-9 топтары қатысты. Құзыретті қазылар алқасы 1, 2, 3 дәрежелі жеңімпаздарды анықтады, олар мектептен тыс іс-шарадан кейін сертификаттармен марапатталды.

Болашақ технолог-технологтар колледж түлектерімен кездесіп арнайы пәндер оқытушылары Сагандыкова Ж.Б. және Риженко Е.Т.   ұйымдастыруымен «Элеватор, ұн тартатын, жармалық және құрама өндірісі» мамандығы бойынша жұмыс істеді.Кездесуге қатысушылар қызықты және өзекті мәселелерді талқылады.

Техникалық пәндер ЦӘК апталық кезеңінде 4 курс ТЗ-15 тобымен  Изделюева С.С.оқытушысымен ашық сабақ өткізілді. «Ұн комбинаттарында астық өңдеу технологиялық үрдістерін бақылау» тақырыбында студенттердің шығармашылық дағдыларын қалыптастыратын интернет технологиялар қолданылды.

Жангабылова Н.Д. оқытушысымен бірге ТЗ-13 тобының студенттерімен «Ұн тартудын технологиялық сызбасын талдау» тақырыбында ашық сабақ өткізілді.

Студенттердің барлық жоспарланған іс-шараларға белсене қатысуы апталықтың жемісті өтуіне септігін тигізді.

Ақпаратты дайындаған технологиялық пәндер ЦӘК төрайымы Аспандиярова Г.Б.