«Тарих іздерімен» атты тақырыбымен мұражайға саяхат

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру аясында 2017 жылдың          18 қазан күні колледж студенттері Қостанай облыстық тарихи-өлкетану мұражайына барды.

Экскурсия мақсаты еліміздің және қаламыздың тарихын және мәдениетін меңгеруіне қызығушылығын ояту, ұлтжандылықты қалыптастыру.

Экскурсия студенттер үшін тартымзы да қызықты болды. Студенттер Қазақстан тарихының түрлі кезеңдеріндегі жәдігерлерімен танысты.

Аталған экскурсия ой-өрісті кеңейту және ұлтжандылықты қалыптастыру үшін өте пайдалы болды.

Ақпаратты педагог-ұйымдастырушы А.В.Пушкарева дайындады