«Талап» коммерциялық емес акционерлік қоғамының курстары Қостанай жоғары политехникалық колледжінің базасында

ТжКБ білім беру ұйымдарындағы оқу процесін ұйымдастыру жөніндегі нұсқаулық пен әдістемелік ұсыныстарға сәйкес 2020 жылдың 1 қыркүйегінен бастап студенттердің білім жетістіктерін бағалаудың балдық -рейтингтік әріптік жүйесі енгізіліп жатыр.

Осыған орай, Қостанай жоғары политехникалық колледжі директорының орынбасарлары, бөлім меңгерушілері, әдіскерлері мен оқытушылары  2020 жылғы қазан айының 12-нен 23-не дейін «Талап» Холдингі КЕАҚ ұйымдастыруымен өткізіліп отырған біліктілікті арттыру курстарының алаңында «Техникалық және кәсіптік білім беру жүйесіндегі оқыту нәтижелерін бағалаудың негізгі компоненттері»  атты курстарынан өтуде. «Талап» Холдингінің штаттан тыс тренерлері, оның ішінде жоғары колледж оқытушылары  Ибраева  С.Ж., Контрабаева  Ж.Д..,  Тулегенов  Е.Н. тыңдаушыларды ТжКБ-де  білім алушылардың оқу жетістіктерін бағалаудың балдық-рейтингтік жүйесін енгіздудіңі қазақстандық және шетелдік тәжірибесімен,  таныстарады, оқытудың әр түрлі кезеңдерінде критериалды бағалау құралдарын қолданудың  әдіс-тәсілдерімен таныстырады.

Курстар Қазақстан Республикасының  барлық педагогтарының өзара қарым-қатынасының нағыз алаңына айналады, ТжКБ оқу үдерісіне балдық-рейтингтік жүйені жылдам енгізуге септігін тигізеді.

Оқу-әдістемелік кабинеттің

меңгерушісі   Аяганова Б.З.