«Талантты шоқжұлдыздары – 2017: жастық, шығармашылық, достық» атты байқауы

«Рухани жаңғыру» бағдарламасын іске асыру аясында колледжде Бірінші Президенті күніне орай бірінші курс студенттері арасында «Талантты шоқжұлдыздары – 2017: жастық, шығармашылық, достық» атты байқауы өтті.

Байқаудың мақсаты: талантты және жарқын жастарды анықтап, оларға қолдау көрсету, шығармашылық әлеуетін дамыту, колледж студенттерінің қызығушылық аясын кеңейту, олардың рухани, зияткерлік, шығармашылық және әлеуметтік сұраныстарын қанағаттандыруға қолдау көрсету.

Байқау 4 номинациясы бойынша өткізілді: хореография, театр жанры, вокал және көркем сөз өнері.

Байқауға қатысушылар өз әлеуеттерін толық аша алды. Қатысушылар қызықты да тартымды өнерлерімен таңқалдыра білді. Әр топ грамоталармен марапатталды. Вокал номинациясында ТП-19 тобы жеңсе, би жанрында ТП-18 тобы жеңіске жетті, «Көркем сөз өнері» номинациясында 1 орынды Максим Галиганов иеленді және «Театр жанры» номинациясында УЭС-10 тобы үздік атанды.

Студенттерге болашақта табыс, сәттілік тілейміз.

Ақпаратты педагог-психолог А.В.Пушкарева дайындады