Тақырыптық сабақ « Махаббат үшін өмір»

Өзін-өзі тану: Махаббат пен шығармашылық педагогикасы “онкүндігі аясында Қостанай жоғары политехникалық колледжінде 4 ақпан күні” «Махаббат жолындағы өмір “тақырыбында ашық  сабақ өтті.

Бұл сабақтың мақсаты студенттерді сүйіспеншілікке, мейірімділікке және риясыз қызметке деген ұмтылысқа тәрбиелеу, Сара Назарбаеваның қызметі  және өмірімен таныстыру болды.

Сабақ барысында дәйек сөздерді талқылау, бейнеролик қарау, шығармашылық жұмыс, сұрақтар бойынша әңгіме, викторина өткізілді.

Сабақтағы жұмыстың нәтижесінде студенттердің « Махаббат» туралы түсінігі кеңейіп, Сара Алпысқызы қызметінің өмір мысалында “Махаббат” құндылығының  мәнін және адам өмірінде махаббаттың қандай үлкен рөл атқаратынын түсінді.

Ақпаратты дайындаған өзін-өзі тану педагогы : Хусаинова А. Т.