Сыбайлас жемқорлыққа «Жоқ!»

Бүгін әлем бойынша сыбайлас жемқорлық секілді түсінігі кеңінен қолданыс алып отыр. Сыбайлас жемқорлықтың артып келетін фактілеріне байланысты сыбайлас жемқорлықпен күресу тақырыбы өзекті мәселеге айналды.

Халықаралық сыбайлас жемқорлықпен күресу күнін атап өту аясында 24 қараша күні колледж студенттері «100 нақты қадам» бағдарламасын  іске асыруды білдіретін көк аспанға салтанатты түрде шар ұшыру рәсіміне қатысты.

Сыбайлас жемқорлық қоғамымыздың жаһандық мәселесі болып табылады және тек біз ғана оны тоқтата аламыз. Өзіңді өзгерт және айналадағы әлемің де өзгереді!

Ақпаратты педагог-ұйымдастырушы А.В.Пушкарева дайындады