Сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнаманы сақтау мәселелері бойынша семинар

2020 жылдың 27 ақпанында Қостанай жоғары политехникалық колледжінде Сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнаманың талаптарын сақтау мәселелері бойынша семинар өтті.

Семинарда ҚР жемқорлыққа қарсы іс-қимыл Агенттігі Қостанай облысы бойынша департаментінің “Қостанай – адалдық аланы” жобалық кеңсесінің жетекшісі А.М.Альжанова “Сыбайлас жемқорлыққа қарсы заңнаманы сақтау туралы» атты тақырыбында баяндамамен сөз сөйледі.

А.М. Әлжанова өз сөзінде колледждің инженерлік-педагогикалық ұжымымен сыбайлас жемқорлыққа қарсы мемлекеттік саясаттың негізгі бағыттарымен, сондай-ақ “Қостанай-адалдық аланы” жобалық кеңсесі жұмысының негізгі мақсаттары мен міндеттерімен таныстырды.