“Студенттер арасында  бұзақылықтың алдын алу” тренингі

2024 жылдың 10 сәуірінде педагог-психолог Т.В. Науменко колледж оқытушыларымен “студенттер арасында буллингтің алдын алу”тақырыбында тренинг өткізді.

Бұл кездесудің мақсаты сыни ойлауды дамыту технологиялары арқылы қорқыту мәселесі туралы мұғалімдердің білімін жаңарту, “қорқыту” және “жанжал”ұғымдарын ажырату болды. Студентке қатысты зорлық-зомбылық белгілері пайда болған кезде әрекет алгоритмін қалыптастыру.

Мұғалімдер кластерлер құрды, проблемалық жағдайларды шешті, боулинг пен қақтығыс арасындағы ұқсастықтар мен айырмашылықтарды тапты, студенттерге көмек пен қолдау алгоритмін құрды және ұсыныстар жасады.