“Мини-биатлон 2023”

2023 жылдың 23 ақпанында Қостанай жоғары политехникалық колледжінде бірінші курс студенттері арасында мини-биатлоннан жарыс өтті.

Іс-шараның мақсаты: жастарды әскери-патриоттық тәрбиелеу, биатлонды колледжде насихаттау, дарынды студенттерді анықтау, спорт шеберлігін арттыру.

Жарысқа келесі топтар қатысты: ПО-3, ПО-4,  Б-2, Б-3, ХП-23, ЭС-19, ЭС-21, М-10, СТ-6, ТЗ-28. Жарыс бағдарламасы эстафеталық шаңғы жарысын қамтыды, онда қатысушылардың әрқайсысы 2000 метр (ұлдар) және 1000 метр (қыздар), атыс шебі (пневматикалық винтовкадан ату) классикалық жүріспен өтуі тиіс еді.

Жеңімпаздар қыздар арасында:
1 орын- Градцева Ксения, ТЗ – 28 тобының студенті

2 орын -Маленко Александра, Б-3 тобының студенті

3 орын- Хабиболла Маржан, ПО-3 тобының студенті

Жеңімпаздар ұлдар арасында:

1 орын- Асқаров Әнуар, ЭС-21 тобының студенті

2 орын-Кусманов Бекзат, СТ-6 тобының студенті

3 орын- Жмурко Сергей, М-10 тобының студенті

Жеңімпаздар мақтау қағаздарымен марапатталды.

Ақпаратты дайындаған: Фатхудинов Р. Р.

Нұрқанов М.К.