Ұстаздар күніне арналған «Ұстаз, есімің алдыңда» атты мерекелік концерт

Ұстаздық – әлемдегі ең қиын мамандықтардың бірі, өйткені мұғалім болу – бірдеңе істей білу емес. Мұғалім – адамның күйі, оның басқаларға өзінің қабілетін, дарындылығын ашуға, өмір жолын табуға көмектесуге ұмтылысы мен дайындығы.

Ұстаздар күні – колледж студенттері ұстаздарымызға қиын да игі істері үшін, олардың ілтипаты мен шыдамдылығы үшін, бізді, олардың студенттерін табысты және бақытты көргісі келгені үшін алғысын білдіретін тамаша мереке.

29 қыркүйек күні колледжде Ұстаздар күніне арналған «Ұстаз, есімің алдыңда» атты мерекелік концерт өтті.

Колледж директоры Құсайын Амангелдіұлы ұстаздарға алғысын білдіріп, өскелең ұрпаққа білім мен тәрбие беру ісіне қосқан үлесі үшін мақтау қағаздарын табыс етті.

Сахнадан ұстаздарымызға арналған әсем әндер, өлеңдер, билер шырқалды.

Ақпаратты ақпараттық фракция жетекшісі Сүлейман Зарипов дайындады