Шеберлік сағаты – кәсіп таңдауда көмек!

Кәсіптер жайлы нақты түсініктері үшін барлық ниет білдіретін талапкерлерге колледжімізде маман ретінде өзіне сенуге мүмкіндік береді. Оқытушылар нақты мамандықтың дағдыларын меңгеру бойынша нақты ұсыныстары әзірленеді.

Мысалы, қызықты шеберлік сағатын Озерный және Жамбыл ОМ оқушыларымен оқытушы Татьяна Галль өткізді. Оқушылар арнайы ақ халат киіп, нан-тоқаштарының үздік туындыларын жасауға қатысты!

Колледжімізге №30 ОМ оқушылары келді. Кәсіптік бағдар беру мақсатындағы экскурсия барысында оқушылар бағдарламалау, машина жасау, электрмен қамтумен байланысты сұранысқа ие мамандықтары туралы түсініктері берілді. Олар қызыға отырып, техникалық пәндерінің ЦӘК оқытушылары Анара Мухаметкалиева, Екатерина Риженкомен баяндап берген  «Элеватор, ұн тарту, жарма және құрама жем өндірісі» мамандығы туралы ақпаратын тыңдады.

Оқушылар шеберлік сағаттарымызға қатыса отырып, оқытушыларымызға қай бағытта қозғалатынына және неге ұмтылу керек екендігін түсінікті етіп баяндап, бағыттаған іс-шара үшін алғыстарын білдірді!

Ақпаратты А.Сегизбаева дайындады