Senior Expeten Servise (SES) коммерциялық емес қоғамының халықаралық сарапшысы Юрген Пуртцтің (JUERGEN PURTZ) пікірі

Қостанай жоғары политехникалық колледжінде «Android жүйесіне арналған бағдарламалық қамсыздандыру және мобильді қосымшаларын әзірлеу» атты тақырыбында халықаралық біліктілік арттыру курстарын ұйымдастыруы өте орынды болды – ол үшін колледж директоры Құсаин Амангелдіұлы Каткеновке ерекше алғыс білдірді.

Үш апталық жобасы аясында колледждің ақпараттыө пәндерінің оқытушылары Android Srudio құралының көмегімен Android жүйесіне арналған мобильді қосымшаларын әзірлеуге қатысты. Оқытушылардың бағдарламалаудың басқа да тілдерін алдын ала білуінің арқасында олар өте жақсы нәтижелерге қол жеткізді және біз барлық жоспарланған білім беру мақсаттарына жеттік. Сонымен қатар, студенттерге арналған қосымшаларды әзірлеу және Java  оқыту жолдарына жету үшін BlueJ және App Inventor 2 құралдары ұсынылды.

Құрметпен, Senior Expeten Servise (SES) коммерциялық емес қоғамының халықаралық сарапшысы Юрген Пуртц.

Материалды директордың ҒӘЖ жөніндегі орынбасары Ж.Ш.Қайпбаева дайындады