“СарыарқаАвтоПром” ЖШС директорының ұйымдастырушылықты даму жөніндегі орынбасары Д. И. Павленко Қостанай политехникалық жоғары колледжінің бітіруші топ студенттерімен кездесті

Қостанай политехникалық жоғары колледжінде 4 сәуірде “СарыарқаАвтоПром” ЖШС директорының ұйымдастырушылықты дамыту жөніндегі орынбасары Д. И. Павленкомен бітіруші топ студенттеріне тәжірибеден өтуге шақыру және одан әрі жұмысқа орналасу туралы кездесу өтті. Дмитрий Иванович зауыттың тарихы, құрылымы мен цехтары, СарыарқаАвтоПромның жобалары, жас мамандардың мүмкіндіктері мен болашағы, зауыттағы корпоративтік мәдениет, әлеуметтік пакет туралы ақпарат айтып берді. Студенттер  ірі, қазіргі заманғы, перспективалы “СарыарқаАвтоПром” ЖШС кәсіпорнында қабілеттерін жүзеге асыру және дағдыларын дамыту үшін ұсынылған мүмкіндігіне қызығушылық танытты.

Материалды дайындаған: директордың ОӨЖ жөніндегі орынбасары Кайпбаева Ж.Ш.