Сапа мен қауіпсіздік неден басталады

22 қарашада «Стандарттау, метрология және сертификаттау» мамандығының  3 курс студенттеріне «Космис» ЖШС «RG Brands Kazakhstan» филиалына саяхат ұйымдастырылды.

Кәсіпорынның аға технологы Мокляк Антон «МОЁ» өнімдері және «Мirinda» и «Pepsi» салқындатылған сусындарды құю технологиялық желісімен және жабдықтармен таныстырды. Өндірісте стандартқа сай талаптардың барлығы сақталады. Студенттерді  суды тазарту және «Pepsi» сусынын алудағы қант сиропын концентраттармен араластыру процесі қызықтырды. Колледж түлегі, өндірістің химик маманы Белоус Алена шикізаттан бастап дайын өнім шығаруға дейінгі сапаны бақылаудың экспресс әдістерін көрсетті. Айта кету керек кәсіпорында ISO 9001 сапа менеджментінің жүйесі енгізілген.

Дайындаған: Г.Маканова, М.Ахмадиева