Сандық жағдайлар: әр мұғалім үшін сәттіліктің негізгі факторы

2024 жылғы 24 ақпанда Қостанайда өткен “Алтынсарин оқулары-2024” халықаралық ғылыми – практикалық конференциясында педагогтар Жаннат Дүсембиқызы Контробаева мен Гүлсім Сайлауқанқызы Жүрсіналина оқытуды саралау үшін цифрлық құралдарды пайдалану саласындағы өз тәжірибелерімен бөлісті.

“Оқытуды саралауға арналған Цифрлық құралдар: педагогикалық практикадағы инновациялар” тақырыбында педагогтар ұсынған баяндама конференцияға қатысушылар арасында үлкен қызығушылық тудырды. Жаннат Дүсембиқызы мен Гүлсім Сайлауқанқызы тақырыпты терең түсініп қана қоймай, сонымен қатар цифрлық құралдарды оқу үдерісіне сәтті енгізе білуді, оны әрбір студент үшін қолжетімді әрі тиімді етуді көрсетті.

Олардың баяндамасында Цифрлық технологияларды белсенді қолданатын оқытуды саралаудың инновациялық әдістеріне баса назар аударылды. Педагогтер әрбір білім алушыға жеке көзқарас үшін дербестендірілген білім беру платформаларын, интерактивті қосымшаларды және онлайн-ресурстарды қолдану туралы айтып берді.

Контробаева Жаннат Дюсембиевна бейне-материалдар мен интерактивті тапсырмаларды пайдалана отырып, оқыту курстарын құрудың маңыздылығын атап өтті, бұл материалды жақсы меңгеруге және студенттердің сыни ойлауын дамытуға ықпал етеді.

Журналали Гүлсім Сайлауқанқызы студенттердің коммуникативтік дағдыларын қалыптастырудағы цифрлық құралдардың маңыздылығын атап өтіп, оқу үдерісінде онлайн-жобаларды және қашықтықтан талқылауды пайдаланудың сәтті кейстерін ұсынды.

Педагогтердің әріптестері олардың тәжірибесін жоғары бағалады және заманауи педагогикалық практикаға сәтті енгізілуі мүмкін нақты құралдарды ұсынғаны үшін алғыстарын білдірді. Жаннат Дүсембиқызы мен Гүлсім Сайлауқанқызы педагогикалық саладағы инновациялар үшін цифрлық құралдарды қалай тиімді пайдалану керектігін көрсете отырып, әріптестеріне Шабыт беруді жалғастыруда.

“Қостанай” КМҚК арнайы пәндер оқытушылары

политехникалық жоғары колледжі” Контробаева Жаннат