«Салауатты болу-бұл сәнді» челленджі

Жастар денсаулығы – Қазақстан болашағының кепілі. Халықтың денсаулығын қорғау және салауатты өмір салтын қалыптастыру, әсіресе жастар арасында мемлекеттік саясаттың басым бағыттарының бірі болып табылады. 12 қыркүйекте «Саламатты жастар» жобасы аясында Қостанай жоғары политехникалық колледжінде Денсаулық күніне арналған «Дені сау болу-сәнді» челленджі өтті.

Челлендж аясында 1-4 курс студенттері жалпы жаттығу жасады, белгілі бір би байламын қайталады, спорттық қимылдарды үйренді.

Мұндай іс-шаралар білім алушыларды колледж дәстүрлеріне тартуға, салауатты өмір салтын насихаттауға, оқу топтарын біріктіруге ықпал етеді.