«ҚР жоғары әскери оқу орындарына оқуға түсу» Қостанай қ. ҚІБ өкілдерімен кездесу

2017 жылдың 14 қараша күні «Мирас» Мәдениет сарайында Қостанай қ. ҚІБ өкілдерімен кездесу болып өтті.

Кездесу Қазақстан Республикасының жоғары әскери оқу орындарына түсу мүмкіндігі туралы мәселе қарау мақсатында ұйымдастырылды. Аталған іс-шараға Қостанай жоғары политехникалық колледжінің ТП-17, ТП-18,ТЗ-20, Э-8, ЭС-9, ТЗ-21, М-6 топтарының 20 жуық студенттері қатысты.

Кездесу басында қатысқандар Қазақстан Республикасының жоғары әскери оқу орындарымен бейнероликтер көрсетті.

Одан әрі сөз Ауған соғысының ардагерлері Анатолий Николаевич Харченко және Муратбек Ермекович Жубанышевқа берілді.

Кездесу соңында Қостанай қ. қорғаныс істері жөніндегі бөлім бастығы Мурат Мухаметкаримович Ершенов бозбалаларға әскери қызметі мен жоғары әскери оқу орындарына түсу шарттары, әскери қызметінің басымдылықтары мен артықшылықтары және әскери қызметкерлерінің әлеуметтік қамтамасыз ету жайлы баяндап берді.

Ер балаларды оқу орындарына оқуға түсу емтихандары және өтетін балдары, курсанттардың тұрмысы мен өмірінің жағдайлары жайлы қызықтырды.

Мақаланы дайындағандар: Фатхудинов Р.Р, Нурканов М.К