Әр түрлі, қажетті және маңызды мамандықтар туралы.

Жыл сайынғы кәсіптік бағдар беру жұмысы аясында 05.02.04.2023 Ж. Қостанай политехникалық жоғары колледжінің оқытушылары Қостанай ауданының мектептеріне барды, мысалы: жамбыл жалпы білім беретін мектебі, Қадыр Кәрімов атындағы жалпы білім беретін мектебі, ЕҢБЕК ауылының негізгі орта мектебі, Жуков негізгі орта мектебі, Александровская жалпы білім беретін мектебі, Надежда жалпы білім беретін мектебі. Осы кездесулермен 74 оқушы қамтылды.

Мектеп түлектері үшін көптеген қол жетімді мамандықтардың арасында саналы өмірлік таңдау жасаудың жауапты уақыты жақындап келеді.

Мектеп оқушыларымен және сынып жетекшілерімен колледждің барлық мамандықтары бойынша бейнематериалдарды көре отырып, Сұрақ-жауап түрінде жанды әңгіме өтті. Оқушылар біздің оқу орнында қандай мамандықтар дайындалатынын, оқу және тұру үшін қандай жағдайлар жасалғанын, студенттеріміз сабақтан тыс уақытта не істейтінін және тағы басқаларын білуге қызығушылық танытты.

Мұндай кездесулер оқушыларға мамандық таңдауда шешім қабылдауға және ең маңызды және қызықты мәселелерге тоқталуға көмектеседі.

Ақпаратты оқытушылар дайындады: Есенгельдина Б. Д.,

Уаисова М. М.,