ҚР Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Тәуелсіздік дәуірі» атты кітабының тұсаукесері

2018 жылдың 25 қаңтар күні «Мирас» ОМС-нда Қазақстан Республикасы Президенті Н.Ә.Назарбаевтың «Тәуелсіздік дәуірі» атты кітабының тұсаукесер рәсімі өтті.

Құттықтау сөзімен Қостанай облыстық мәслихатының депутаты Сайлаубек  Ергазиевич Ещанов сөз сөйледі.

Тұсаукесерді Қостанай облысының қоғамдық ой-пікірлер көшбасшылары өткізді.

Мачнева С.Г. – КСРО ағарту ісінің үздігі, Қазақстан педагогикалық ғылымдар академиясының құрметті мүшесі, Республиканың құрылу кезеңінде Қостанай облысының білім беру саласын басқарды.

Абиль Е.А. – тарих ғылымдарының докторы, Қостанай мемлекеттік педагогикалық институтының ректоры, облыстық мәслихатының депутаты, «Нұр Отан» партиясы облыстық филиалының білім беру мәселелері жөніндегі қоғамдық кеңесінің мүшесі.

Бекмагамбетов А.Б. – Челябі мемлекеттік университеті Қостанай филиалы директорының ғылым жөніндегі орынбасары, Қазақстан Халқы Ассамблеясының, Қазақстан Республикасының Президенті жанындағы Адам құқығы жөніндегі комиссиясы сараптау кеңесінің мүшесі, Ресей халықтар достастығы университетінің докторанты.

Олкинян Л.Ю. – Allur Group СарыаркаАвтоПром Университеті корпорациясының жетекшісі

Дощанова А.И. – Қостанай жоғары политехникалық колледжінің директоры, экономика ғылымдарының кандидаты, облыстық мәслихатының депутаты

Еңбекте, баяндаушылардың айтуынша, Президент жаңа Қазақстан құрылысының кезеңдерін ашуға, Тәуелсіздіктің бірінші онжылдығында қиын ішкі және сыртқы қарсы тұруларға жауабын қабылдау тетіктері мен ішкі қисынын талдауына ерекше назар аударды.

Президенттің кітабы практикалық мемлекеттік басқаруында және стратегиялық жоспарлауында баға жетпес тәжірибе бар және ол ертеңгі күнге деген сенім үшін жалпы ұлттық платформасы болып табылады.

Іс-шара мақсаты Қостанай облысы колледждерінің жастар қауымына Қазақстан құрылуы мен дамуы жайлы ақпарат беру болып табылады.

Сөз сөйлегендер аталған кітап Қазақстанның кадрлар даярлау жүйесінің оқу бағдарламасында лайықты орын алатынына нық сенімді.

Бүгін жастарымыз еліміздің даму тарихы жайлы білген жөн және соған байланысты іс-шараға облыстың техникалық және