Педагогикалық кеңес отырысы Қостанай жоғары политехникалық колледжі КМҚК Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы

1 семестрдің қорытындысы бойынша Қостанай жоғары политехникалық колледжінде “мамандарды даярлау және оқу бағдарламаларын іске асыру бойынша колледж жұмысының тиімділігі контекстінде білім беру үрдісіндегі өзгерістер динамикасы”Аналитикалық педагогикалық кеңесі өткізілді. Педагогикалық кеңестің жұмыс жоспарына сәйкес күн тәртібінде келесі мәселелер қаралды:

1. 26.10.2020 ж. № 2 педагогикалық кеңестің шешімдерін орындау туралы Баяндамашы Қайпбаева Ж.Ш., директордың ОӘЖ жөніндегі орынбасары.
  2. Константин Дмитриевич Ушинский (1824 – 19871) – Ресей империясының әйгілі оқытушысы, теорияда төңкеріс жасаған, педагогикалық практикада революция жасаған, тәрбиенің негізгі қағидасы – ұлт. Баяндамашы Ахмадиева Л. Х., ағылшын тілі оқытушысы.
  3. Аралық аттестаттауға жіберу туралы. Баяндамашылар Балгужинова Ж. Е., Куницына С. Н., Соколенко А. М., Тайкова Г. Л. – бөлім меңгерушілері.
  4. Жұмыс бағыттары бойынша 1 семестрдегі Жоғары колледждің қызметін талдау. Баяндамашылар: Щербакова и. А., директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары, Кайпбаева Ж. Ш., директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары, Қыстаубаев А. С., директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары, Дюсекеева Л. К., директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары, Комаров Д. Н., директордың оқу ісі жөніндегі орынбасары.
  5. “Энергетика” РОӘБ-нің 2020 жылғы қызметінің қорытындылары, 2021 жылға арналған міндеттері мен мақсаттары. Баяндамашы: Аяганова Б.З., ОӘК меңгерушісі.

Жұмыс бағыттары бойынша колледж қызметі жоғары нәтижелілікпен, жоспарланған іс-шараларды орындаумен, нысаналы көрсеткіштерге қол жеткізумен белгіленді. Отырыс қорытындысы бойынша шешімдер қабылданды, оларды орындау ағымдағы оқу жылының екінші семестрінде стратегиялық мақсаттар мен міндеттерді тиімді іске асыруға мүмкіндік береді.

Материалды дайындаған Кайпбаева Ж.Ш., ОТЖ жөніндегі директордың орынбасары