” Патриотизмді таңдайтын жас ұрпақ, тек сол мемлекеттің болашағы бар”

Қазіргі жағдайда патриотизмді қалыптастыру маңызды, сонымен бірге күрделі міндеттердің бірі болып табылады. Бүгінде бұл Қорғаныс Министрлігі қызметінің басым бағыттарының бірі.

Патриотизм қоғамның барлық салаларында ерекше орын алуы керек.

Осыған байланысты 2023 жылғы 18 сәуірде “Мирас” мәдениет сарайында Қостанай қаласының әкімдігі, Қостанай қаласының қорғаныс істері жөніндегі Басқармасымен бірлесіп “Отанымыздың патриотизм рухы” тақырыбына арналған дөңгелек үстелдің қатысуымен іс-шара өткізді, оған колледжіміздің студенттері және АӘжТД оқытушы-ұйымдастырушысы запастағы майор М. К. Нұрқанов шақырылды.

Іс-шараның мақсаты Қазақстан Республикасының Қарулы Күштеріне әскери-патриоттық тәрбие беруді жетілдіру және олардың имиджін нығайту және әскери қызметті насихаттау.

Осы іс-шараға шақырылған жергілікті әскери басқару органдарының, қоғамдық бірлестіктердің және қала ардагерлер кеңесінің өкілдері әскери қызметке қызығушылықты мектеп орнынан қалыптастыру қажет деп санайды. Ардагерлер өз естеліктерімен бөлісуге, сұрақтарға жауап беруге және жас патриоттарға кеңес беруге жастармен жиі кездесулер мен диалог алаңдарын өткізу әрдайым дайын.

Бүгін біздің балаларымызға салатынымыз ертең тиісті нәтиже береді. Біз патриоттарды, іскер және дені сау азаматтарды тәрбиелейміз-бұл қоғамның дамуы мен қалыптасуына сенімді бола алатыныңызды білдіреді.

Ақпаратты дайындаған: Нұрқанов М. К.