«Отан қорғаушылар күні»

2018 жылдың 7 мамыр күні Қостанай жоғары политехникалық колледжінің Э-9, М-1 топ студенттері Отар п. Елбасының қатысуымен өткен Әскери шеруінің үлкен экранда таратылған онлайн көрсетіліміне қатысты.

Әскери шеруі Қазақстан Республикасы Қарулы күштер құрылуының 26 жылдығына арналған.

Іс-шараға Қостанай қ. басқа да колледждерінен студенттер шақырылды. Білім алушылар зор қызығушылықпен Әскери шеруін, Қазақстан Республикасы Қарулы күштер әскери техникасын, түрлі құрылымдық бөлімшелерінің әскери өрістеуі мен тактикалық әрекеттерін тамашалады.

Аталған іс-шаралар жастардың ұлтжандылық сезімін, өз еліне деген мақтаныш сезімін тәрбиелейді, шынайы патриот, Отан қорғаушы бейнесін қалыптастырады.

Мақаланы дайындаған: Р.Р.Фатхудинов