Қостанай жоғарғы политехникалық колледжінің студенттері ғылыми-практикалық конференцияның қатысушылары

2017 жылдың 14 қарашасында «Алаш» партиясы құрылуының 100 жылдығына арналған «Балалар мен жастар бірлестігі ассоциациясының» бастамасымен ғылыми-практикалық конференциясы болып өтті. Конференцияға Қостанай жоғарғы политехникалық колледжінің 2 курс студенті Әбілмансұр Хамитов «Кто не помнит прошлого, тот живет без будущего» атты ғылыми мақаласын ұсынып, жасалған жұмысы жалпы жинақтарға кіргізілді. Хамитов Әбілмансұр мен оның ғылыми жетекшісі Беков Дастан алғыс хаттармен марапатталды.

Ақпаратты Жастар ісі жөніндегі комитетінің төрағасы Дастан Беков дайындады