Оқушылардың кәсіпорынға экскурсиясы

2019 жылдың 27 ақпанында Қостанай политехникалық колледжінің кәсіптік бағдар жұмысы шеңберінде қаланың ірі кәсіпорындарының «Қостанай нан өнімдері» ЖШС және «Қостанай сауда» ЖШС өндірістік орындарына «№ 22 орта мектебі» оқушылары үшін экскурсия ұйымдастырылды.

Экскурсияға келген балаларға астықты қабылдау, өңдеу, сақтау және сату үшін өндірістік процестің технологиясы көрсетілді, пісіру және кондитерлік өнімдер технологиясы туралы айтылды, колледжтің наубайхана меңгерушісі Брозе Ольга Викторовна балаларға брендті кекстер сыйлады.

Балалар өз саласының мамандарынан өздерінің барлық сұрақтарына жауап алды.

Дайындаған: Матвиенко Ю.В.