Оқушылар мен олардың ата-аналарымен кәсіптік бағдар беру мақсатындағы кездесулер

Колледж оқытушылары О.Л. Бутнараш, В.Г. Бутнараш Қостанай қаласының №18 мектеп-гимназиясының ата-аналарымен кездесті. Колледж мамандықтары жайлы, жұмысқа орналастыру жайлы, оқуға түсу талаптары жайлы ақпарат берілді. Ата-аналарды оқу барысында еңбекпен толық қамтылу мәселелері қызықтырды.

Арнайы пәндерінің оқытушысы В.В.Задорожнюк №2 Затобол ОМ 9 сынып оқушыларымен кездесті. Кездесу барысында оқушылар колледжде дайындайтын сұранысқа ие мамандықтар жайлы білді. Оқытушы студенттеріміздің жетістіктері мен табыстары жайлы әңгімелеп берді. Оқушыларға жарнама буклеттері табысталды.

Ақпаратты А.Сегізбаева дайындады