Оқу үшін қайда бару кере?

Кәсіби бағдар беру онкүндігі аясында «Профил-ғылым. Мамандықтар әлемі »2021 жылы 26 ақпанда Қостанай политехникалық жоғары колледжінде «Қайда оқуға бару керек?»Тақырыбында тағы бір онлайн кездесу өтті. Қостанай қаласындағы №13 орта мектеп пен № 1 кешкі мектеп түлектерімен. Кездесуді арнайы пән оқытушылары Ж.Д.Контробаева, Д.Б Муслимова және А.К.Ибатова өткізді.Ұйымдастырушылар мектеп түлектерін колледждің мамандықтарымен және білім беру бағдарламаларымен таныстырды.

Оқу үдерісіне қатысты барлық сұрақтарға онлайн-кездесу ұйымдастырушылары егжей-тегжейлі жауап берді: білім беру қызметінің режимі, шәкіртақы төлеу, колледждің қалалық, облыстық және республикалық деңгейдегі жарыстарға қатысуы туралы ақпарат берілді, түлектерге деген сұраныс және университеттерде оқу мүмкіндігі. Студенттер колледж студенттерінің мәдени, спорттық, бос уақыттары туралы ақпарат алды. № 13 және № 1 мектептердің оқушылары мен мұғалімдеріне мамандықтар туралы ақпараттар, бейнеролик, презентация, Қостанай политехникалық жоғары колледжіне түсу үшін қажетті құжаттар тізімі таратылды. Студенттер колледж мәртебесіне, оқытушылар құрамының деңгейіне және студенттердің әл-ауқатына үлкен қызығушылық танытты.

Ұйымдастырушылар түлектермен одан әрі жұмыс істеу үшін чаттар құрды. Біз мектеп директорларына, сынып жетекшілеріне және мектеп түлектеріне белсенді қатысқандары және қызығушылықтары үшін алғыс білдіреміз.