Республика күніне арналған мәнерлеп оқу сайысы

«Қыран елім – Қазақстаным!» жалпыреспубликалық патриоттық акциясы аясында Республика күніне орай Қостанай политехникалық жоғары колледжінде колледж студенттері арасында оқырмандар байқауы ұйымдастырылды.

Байқау оқушылардың бойында патриоттық сананы қалыптастыру, ел тарихына баулу; оқушыларды шығармашылық әрекетке баулу.

Байқауға қазақ ақындарының «Республика», «Отан», «Туған жер» тақырыптарындағы шығармалары ұсынылды. Студенттер Ә.Дүйсенбиевтің «Туған жер», С.Мұқановтың «Менің Республикам», С.Сейфуллиннің «Туған жер», Д.Берсүгірованың «Менің Қазақстаным», А.Сәрсенбаевтың «Туған жер» шығармаларын экспрессивті және мәнерлі оқыды.

Оқырмандар байқауына 1-2 курстың 20 студенті қатысты.

Сайыс қорытындысы бойынша ең көп ұпай жинаған жеңімпаздар анықталды:

1 орын –  С.Сейфуллиннің «Туған жер» шығармасын таныстырған ПО-1 тобының студенті Нұрбай Нұрболат;

2 орын – Қасым Аманжоловтың «Туған жер» шығармасын ұсынған Б-2 тобының студенті Қалеев Әсет;