«Менің мамандығым – менің болашағым»

Қостанай облысының мектеп түлектеріне кәсіптік бағдар беруді қолдау мақсатында 2023 жылғы 13 сәуірде «Менің мамандығым – менің болашағым» конференциясы түрінде кәсіптік бағдар беру кеңесі өтті, онда үздік ЖОО мен колледждер таныстырылды. Қостанай облысы қатысты. Қостанай политехникалық жоғары колледжінің студенттеріне Костырев Вячеслав, инженер-технолог Жураев Хайдар , ұн тарту және аралас жем өндірісінің 2 курс студенті Дембаева Қарлығаш таныстырды.

Оқушыларға Қостанай политехникалық жоғары колледжі, оның бөлімдері, оқу жүргізілетін мамандықтар туралы ақпарат берілді. Сондай-ақ мектеп оқушылары астықтың ылғалдылығы мен арамшөптілігін анықтау бойынша шеберлік сыныбымен таныстырылды, бағдарламалау және робототехникамен танысты. Сондай-ақ жел қондырғысы бар колледждің макеті, мамандықтар баннері және колледж кітапшалары ұсынылды.

Ақпаратты дайындаған Ибраева С.Ж