«Менің арманымдағы Қазақстан» тақырыбында эссе байқауы

Республика күніне орай Қостанай политехникалық жоғары колледжінде 1-2 курс студенттері арасында «Менің арманымдағы Қазақстан» тақырыбында эссе байқауы өтті.

Сайыстың мақсаты: оқушыларды патриоттыққа, азаматтыққа, Отанға деген адалдыққа, сүйіспеншілікке тәрбиелеу.

Байқаудың мақсаты: оқушылардың азаматтық санасын дамыту, ел тағдырына қатыстылық пен оның болашағына жауапкершілік сезімін тәрбиелеу; оқушылардың патриоттық санасын қалыптастыру, ел тарихына баулу; оқушыларды шығармашылық әрекетке баулу.

Студенттер «Менің арманымдағы Қазақстан» тақырыбына қазақ немесе орыс тілінде шығармашылық жұмыс жазуы керек болды. Сонымен бірге эссе автордың Қазақстанның болашағына және осы болашақты қалыптастыруға қатысуына қатысты көзқарасы мен үмітін көрсетуі керек еді.

Эссе байқауына 1-2 курстың 75 студенті қатысты.