Менеджмент жүйесін сертификаттау саласындағы жаңа амалдар

Жоғары колледжде оқу үрдісін жақсартуға бағытталған сапа менеджменті жүйесі енгізілді. Техникалық реттеу және менеджмент жүйесі саласындағы өзгеріп отыратын талаптар білім беру кеңістігінде де өзгерістерді белгілейді. Менеджмент жүйесін сертификаттау саласындағы жаңа амалдарының өзектілігі, бәсекеге қабілеттілікке ықпал ету, жаңа халықаралық стандарттардағы стратегиялық менеджменті және тағы басқа да тақырыптар «КазИнСт» Қостанай филиалымен М.Дулатов атындағы ҚИнЭУ базасында ұйымдастырылған республикалық семинарында таныстырылды. Семинар қатысушыларының алдында менеджмент жүйесі саласындағы ISO жаңа стандарттары, ұлттық стандарттау жүйесі туралы ақпарат берген «КазИнСт» РМК Стандарттау орталығының бастығы Е.В.Цхай және «Астаналық сапа және метрология орталығы» ЖШС МЖ СРО жетекшісі Е.С.Булатова сөз сөйледі. Семинар нәтижесінде жоғары колледждің ішкі аудиторларымен техникалық оқыту өткізілді.

Ақпаратты А.Сегізбаева дайындады