«Мен өмірді таңдаймын» тренингі

2019 жылдың 13 маусым күні колледж студенттері үшін облыстық психикалық денсаулық орталығының психологы Гүлсім Айтжанқызы Бисимбаева «Психикалық белсенді заттарды қолдануды алдын алу» атты тақырыбында тренингін өткізді. Іс-шараның мақсаты АБЗ қолдануды алдын алу және төмендету мәселелері бойынша хабарлау болып табылады. Контингент 40 адамды құрайды.  Іс-шараның басында синтетикалық есірткіге жағымсыз қарым-қатынастарды қалыптастыру және олардың бір рет қолданудан бас тартуға ынталандыру үшін синтетикалық есірткілерді қолдану қаупі туралы документалды фильмі көрсетілді. Іс-шара соңында осы тақырыпқа сауалнама жүргізілді.

Ақпаратты колледждің медициналық қызметкері А.Р.Мулдагалиева дайындады